O mnie

Nie każda ścieżka, którą idziemy zaczyna się w dobrym momencie.

I tak było też w moim przypadku. A zaczęło się ponad 5 lat temu od zdiagnozowania u mojej 7-letniej wówczas córki cukrzycy typu 1. Cztery miesiące później uruchomiliśmy z mężem bloga 3mamcukier.pl, który w przypadku części kulinarnej miał być taką naszą książką kucharską z przeliczonymi wymiennikami, żeby przy następnych pieczeniach i gotowaniach łatwiej obliczyć ilość potrzebnej insuliny.

Zdjęcia od początku były częścią tego bloga. Sama nie lubię przepisów w książkach kucharskich z samym opisem. Dlatego też, każdy przepis na blogu był opatrzony zdjęciem, które sama zrobiłam. I tak zaczęła się moja nauka fotografii kulinarnej.

Trochę czasu upłynęło, kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że sama fotografia jest dla mnie równie ważna, a momentami nawet ważniejsza od przepisów. Dlatego  postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie mogę się podzielić z wami swoimi zdjęciami.

Zapraszam Was do niego.

W marcu 2019 roku moje zdjęcie zostało nagrodzone w 10tej edycji THE TASTE AWARDS w kategorii Fotografia.

W lipcu 2019 roku moje zdjęcia otrzymały pierwszą nagrodę w grupie amatorów w kategorii EDITORIAL w konkursie PDN TASTE 2019. Link do wszystkich nagrodzonych zdjęć TUTAJ